Dom

Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd.

profil firmy

Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem produkującym cylindry hydrauliczne, zintegrowanym z profesjonalnym projektowaniem, produkcją i sprzedażą. Firma skoncentrowana, specjalizująca się w różnych typach siłowników hydraulicznych. Jest szeroko stosowana w wywrotkach, wywrotkach, śmieciarkach, koparkach, ładowarkach, wózkach widłowych, dźwigach i innych projektach, statkach, maszynach górniczych i silnikach strażackich, pojazdach sanitarnych i innych pojazdach specjalnych, maszyny rolnicze, ciężkie maszyny i wiele innych dziedzin.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Firma po dziesięcioleciach procesu opadów ma dojrzałe badania i rozwój w procesie produkcyjnym, badaniach technologicznych i możliwościach rozwoju, które mają na celu rozwój zdolności biznesowych firmy. Produkty są używane głównie w maszynach budowlanych, maszynach rolniczych, statkach, mostach itp. I zgodnie z zapotrzebowaniem klientów, projektowaniem i produkcją specjalnego cylindra hydraulicznego. Firmy stosują się do "zorientowanych na ludzi, pionierskich i innowacyjnych, kontynuując zapewnianie klientom satysfakcjonujących usług", Dział Rozwoju Biznesu w 2016 roku, zarejestrował Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. i DALLAST dla międzynarodowych marek w celu rozwoju biznesu.
Mamy nadzieję, że dzięki uczciwości, innowacyjności, współpracy i dobremu przekonaniu firmy oraz kunsztowi naszych pracowników możemy zapewnić lepszą obsługę.

Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

marki : Dallast

Ilość pracowników : 50~200

Coroczne wyprzedaże : 100000-500000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Siłownik hydrauliczny jednostronnego działania na sprzedaż dobra jakość Siłownik hydrauliczny jednostronnego działania na sprzedaż dobra jakość Siłownik hydrauliczny jednostronnego działania na sprzedaż dobra jakość Siłownik hydrauliczny jednostronnego działania na sprzedaż